Teatr ‘TAK’ ponownie na deskach GOK-u

Zadanie finansowane z budżetu Samorządu Województwa ŁódzkiegoCo się stało z Mikołajem? Takie pytanie zadawały sobie dzieci podczas spektaklu świątecznego, który odbył się 13.12.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej w ramach zadania realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej z programu dotacyjnego Województwa Łódzkiego i Regionalnego Centrum Pomocy Rodzinie w Łodzi pod nazwą Samorząd Przyjazny Rodzinie 2023 – „W rodzinie siła, gdy samorząd jej sprzyja”.

W związku z tym, że przedstawienie przypadło na okres około świąteczny, to na deskach teatralnych pojawił się skrzat, którego arcyważnym zadaniem okazało się być odnalezienie Mikołaja. Historia opowiada o tym jak to skrzat Bąbel wraz z Rudolfem wyruszają na poszukiwania najbardziej pożądanej osoby w święta, przy czym odwiedzają przeróżne miasta i spotykają przyjaciół z innych bajek.

W przedstawieniu brali udział nie tylko aktorzy teatru TAK, ale również zgromadzona publiczność. Był to czas spędzony na miłym oglądaniu i na próbowaniu swoich sił chociażby podczas jazdy na reniferku, nauce tańca animacyjnego, czy rozwiązywania zagadek ze świątecznych skarpet. Tradycyjnie dla uczestników spotkania nie zabrakło poczęstunku i słodkości.

Podczas występu aktorów widać było, że zarówno dzieci jak i dorośli zgromadzeni na widowni bawili się przednio, a zabawa w rytm muzyki i śpiewu wszystkich napawała świetnym humorem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w poszczególnych blokach zadaniowych. Przed nami ostatnie już spotkanie świąteczno – noworoczne zaplanowane na 18.12.2023 r. Tego dnia nie zabraknie mnóstwa prezentów, dobrego humoru, życzliwości i podziękowań. Do zobaczenia niebawem!