Teatrzyk dla dzieci – „O pchle, co manier nie miała”

Zadanie finansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego

15 listopada 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbył się spektakl teatralny w ramach zadania realizowanego przez GOPS w Woli Krzysztoporskiej z programu dotacyjnego Województwa Łódzkiego i RCPS w Łodzi pod nazwą Samorząd Przyjazny Rodzinie 2023- „W rodzinie siła, gdy samorząd jej sprzyja”.

Spektakl był inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy, a teatr TAK z Radomia udowodnił, że dwuosobowy skład aktorów potrafi poruszyć całą zgromadzoną publiczność i zachęcić ją do wspólnej zabawy. Spotkanie przebiegło przy czynnym udziale najmłodszej publiki, w które to zostały wplecione elementy interaktywne takie jak: gra w magiczne koło, czy nauka tańca animacyjnego – „Aerobik o poranku”.

Prócz wspaniałego przekazu z morałem aktorzy wraz z dziećmi bawili się wspólnie żonglując słownictwem w języku angielskim. Występ teatru TAK, udowodnił, że przez zabawę można także zdobywać wiedzę. Całe przedstawienie było przepełnione radością i uśmiechami całej zgromadzonej widowni, co dla nas jako organizatorów jest dowodem na to, że był to czas dobrze wykorzystany.

Dziękujemy aktorom za wspaniały występ i zapraszamy na kolejne spotkanie już 13.12.2023 r. , w którym postaramy się rozwiązać zagadkę „Co się stało z Mikołajem?”