Wycieczka rodzinna do Energylandii

Wycieczka rodzinna do Energylandii

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej zrealizował kolejny blok zadaniowy z programu dotacyjnego Województwa Łódzkiego i RCPS w Łodzi pod nazwą Samorząd Przyjazny Rodzinie 2023 – „W rodzinie siła, gdy samorząd jej sprzyja”, którym była całodniowa wycieczka rodzinna do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

07.10.2023 r. wczesnym rankiem rodzice wraz ze swoimi pociechami wyruszyli na zaplanowaną wycieczkę by spędzić wspólnie czas oddając się tam miłym i radosnym zabawom. Emocji nie było końca. Moc atrakcji, dreszczyk adrenaliny, swoboda, doskonała zabawa – tak uczestnicy wycieczki opisują swój pobyt w parku rozrywki.

Nie zabrakło oczywiście ciepłego posiłku, który dodał sił wszystkim uczestnikom wyjazdu. Warto podkreślić, że każde wspólne spędzanie wolnego czasu, zabawy w gronie przyjaciół i rodziny to idealna okazja do wypracowywania postaw społecznych, umiejętności odnalezienia się w grupie, czy współdziałania.

Nadrzędnym hasłem realizowanego przez GOPS Programu „Samorząd przyjazny rodzinie 2023” jest zwiększenie kompetencji wychowawczych rodziców a także integracja poszczególnych rodzin poprzez udział w różnych formach spędzania czasu wolnego. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni u uśmiechnięci, a następne spotkania będą równie owocne.