Ciąg dalszy warsztatów i szkoleń

W ostatnich dniach odbyły się warsztaty edukacyjne zarządzania czasem wolnym dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, a także warsztaty edukacyjne z doradztwa zawodowego dla osób dorosłych prowadzone przez firmę szkoleniową ‘Inwencja’ w ramach zadania realizowanego przez GOPS w Woli Krzysztoporskiej z programu dotacyjnego Województwa Łódzkiego i RCPS w Łodzi pod nazwą Samorząd Przyjazny Rodzinie 2023 – „W rodzinie siła, gdy samorząd jej sprzyja”.

W poniedziałkowe popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej zarówno dzieci jak i ich rodzice brali udział w warsztatach z zakresu gospodarowania czasem wolnym. Wszyscy uczestnicy i słuchacze byli zaangażowani w wymianę informacji na wyżej wymieniony temat. Wraz z prelegentem podejmowali szereg istotnych kwestii, które na pewno będą przydatne w codziennym życiu.

Wtorek zaś był dla uczestników warsztatów dniem, kiedy mogli uzyskać drogocenne wskazówki dotyczące aktywnego poszukiwania pracy. Słuchacze zdobyli wiedzę z zakresu i sposobów aktywnego poszukiwania pracy, czy poruszania się po dzisiejszym rynku pracy.

Te dwa dni były niewątpliwie ogromną dawką wiedzy i miłe spędzonym wspólnie czasem przy słodkim i ciepłym poczęstunku.