Pomoc żywnościowa trafiła do potrzebujących

Produkty żywnościowe w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021- 2027 Podprogram 2023 zostały wydane mieszkańcom Gminy Wola Krzysztoporska.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w dniu 27.06.2024 r. w Bogdanowie już po raz kolejny uczestniczyli w wydawaniu paczek żywnościowych z Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021- 2027 Podprogram 2023 dla mieszkańców z terenu Gminy Wola Krzysztoporska.

Informujemy, że pracownicy tutejszego ośrodka w ramach w/w programu wystawili 122 skierowania co w rezultacie przyczyniło się do uzyskania pomocy w formie bezpłatnych produktów żywnościowych dla 242 osób z terenu naszej gminy.

Było to pierwsze w tym roku rozdanie żywności, w kolejnych znajdą się produkty skrobiowe, artykuły warzywne i owocowe, mięsne czy dania gotowe.

Szczególne podziękowania należą się panu Krzysztofowi Mielczarkowi reprezentującemu Ochotniczą Straż Pożarną w Bogdanowie, który swoim zaangażowaniem i koordynowaniem działań przyczynił się do sprawnej dystrybucji produktów.

Za pomoc dziękujemy wszystkim strażakom oraz pracownikom Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska.

Program został zrealizowany dzięki CARITAS Archidiecezji Łódzkiej